המחשב בודק מתח, PC Diagnostic Tool עמיד מתח ו PG ערך עם אינדיקטורים עבור אספקת החשמל בדיקה

המחשב בודק מתח, PC Diagnostic Tool עמיד מתח ו PG ערך עם אינדיקטורים עבור אספקת החשמל בדיקה

במלאי
ILS 20.09
סחורה:

אספקת החשמל הבוחן הוא כוח רב עוצמה אספקת ציוד בדיקה המשמש עבור PC ספק כוח ATX לעמוד בודק מתח.PC/SPS מתאים השואף משתמשים ומהיר פונקצית בודק מקצועי תעשיות. 20/24 pin (ATX‑מחבר) אספקת חשמל בודק תמיכה בדיקת דיסקט, דיסק קשיח, CDROM, עבור SATA, 4‑pin (P4), 8 פינים (dual CPU), 6 פינים (PCI‑Express).יופק מתח ו PG ערך מראה על מסך LCD, ונועד עם אינדיקטורים, קל לקריאה.ניתן לזהות ATX, BTX, ITX מחשב אספקת חשמל, זה הוא הכלי הטוב ביותר לזהות במהירות את המחשב אספקת חשמל.תכונה : 1. 20/24 pin (ATX‑מחבר) אספקת חשמל בודק תמיכה בדיקת דיסקט, דיסק קשיח, CDROM, עבור SATA, 4‑pin (P4), 8 פינים (dual CPU), 6 פינים (PCI‑Express).2. יופק מתח ו PG ערך מראה על מסך LCD, ונועד עם אינדיקטורים, קל לקריאה.3. אספקת החשמל הבוחן הוא כוח רב עוצמה אספקת ציוד בדיקה המשמש עבור PC ספק כוח ATX לעמוד בודק מתח.4. ניתן לזהות ATX, BTX, ITX מחשב אספקת חשמל, זה הוא הכלי הטוב ביותר לזהות במהירות את המחשב אספקת חשמל.5. PC/SPS מתאים השואף משתמשים ומהיר פונקצית בודק מקצועי תעשיות.מפרט : סוג פריט : אספקת חשמל בודק חומר : ABSColor : Black Voltage מקור : 20/24 pin (ATX-מחבר)בדיקת מתח : +12 V, -12 V, 5 V+, - 5 V, +3.3 V, +5 V standby (SB) 12 V ספק כוח טוב (PG)מחבר : דיסקט, דיסק קשיח, CDROM, עבור SATA, 4-pin (P4), 8 פינים (dual CPU), 6 פינים (PCI-Express)אופן שימוש : 1. חבר את אספקת החשמל 24 פינים ו-P4, P6 או P8 לתוך המקביל נסיכים של אספקת החשמל מבחן הערכה.2. לאחר הפעלת הכוח, תוכל לשמוע את "דודו" הקול.אם אין מהבהב, זה אומר מתח הפלט של ספק כוח נורמלי.3. אם מתח מסוים האות הוא לא זוהה, או זוהה מתח ערך עולה רגיל, את "דודו" זמן הזמזם יהיה הנפלטים; אם המקביל מתח ערך או PG גם הבזקים, הוא מציין כי אספקת החשמל נכשלה.רשימת החבילות : 1 x אספקת חשמל Tester1 x ידנית.

מפרטים מפורטים

Item Type:
 Power Supply Tester Material
Color:
Black
Voltage Source:
20/24 pin (ATX-connector)
Voltage Test:
+12V, -12V, +5V, -5V, +3.3V, +5V standby (SB) 12V power supply is good (PG)
Connector:
Floppy disk, hard disk, CDROM, for SATA, 4-pin (P4), 8-pin (dual CPU), 6-pin (PCI-Express)
How to Use:
1. Plug the power supply 24 PIN and P4, P6 or P8 into the corresponding jacks of the power supply test kit. :
2. After turning on the power, you will hear a DuDu sound. If there is no flashing, it means that the output voltage of the power supply is normal. :
3. If a certain voltage signal is not detected, or the detected voltage value exceeds normal, a DuDu long buzzer will be emitted; if the corresponding voltage value or PG also flashes, it indicates that the power supply has failed. :
Package List:
1 x Power Supply Tester1 x Manual :

תוספות מוצרים