בייבי אושר זוגי קל משקל העגלה, נסיעה עיצוב מתקפל, תאום מטריה עגלה עם 5 נקודות רתמה, מחזיק כוסות, השמש החופה לתינוקות, פעוטות (ורוד)

בייבי אושר זוגי קל משקל העגלה, נסיעה עיצוב מתקפל, תאום מטריה עגלה עם 5 נקודות רתמה, מחזיק כוסות, השמש החופה לתינוקות, פעוטות (ורוד)

במלאי
ILS 173.99
סחורה:

מסגרת פלדה. ????????קל משקל ונוח - בייבי ג 'וי קומפקטי, קל משקל בד בבד העגלה שוקלת רק סביב 18 ק" ג.ויכול להכיל ילדים עד 35 פאונד (70 ק "ג סה" כ).והוא בוודאי להפוך את האהוב "לקבל ברחבי העיר" אביזר. ????????בטוח ונוחות - מצויד עם 5 נקודות רתמה בטיחות יכול גם להגן על התינוק שלך מאובטח לשבת על.ללא הקדמי בר הגבלה, עגלה זה מגדיל את ההשקעה שלך על ידי התאמת הגודל והמשקל של תינוקות בכל רחבי שלהם מוקדם בחיים. ????????מתכוונן החופה - זה גם יכול להגן על תינוקות מפני קרינה אולטרה סגולה או פתאומי מקלחת.אתה יכול גם להסתכל על התינוקות שלך עם להציץ בו חלונות טובה יותר לטפל בהם. ????????ניתן לנעילה סיבוב גלגלים - זה כפול העגלה מצוידת ב-360 מעלות סיבוב, הלם קליטת הגלגלים הקדמיים ואת הרגל הופעל אחורי מערכת בלמים , אתה יכול לשלוט בו בקלות.זה מספק לך נסיעה חלקה על כל סוגי היומיום השטח. ????????שקית אחסון & לכוס - לא לדאוג זה את צרכי יהיה בלגן עם נוחות העגלה כאשר הולכים בחוץ.מחזיק כוסות על ידית מציע גישה קלה אל כל משקה את שקית אחסון מצויד מאחורי משענת הגב יגרום אביזרים הרבה יותר נגיש.אתה יכול לקפל את זה כפול הטיולון בשניות.

מפרטים מפורטים

תוספות מוצרים