תחת בועט טהור קרוליינה מלאך המוות פלפל חריף מחית פירה 3.75 עוז - לנסות אם אתה מעז! – מושלם גורמה מתנה את רוטב חם אוהד נהדר להכנת רוטב חריף.

תחת בועט טהור קרוליינה מלאך המוות פלפל חריף מחית פירה 3.75 עוז - לנסות אם אתה מעז! – מושלם גורמה מתנה את רוטב חם אוהד נהדר להכנת רוטב

במלאי
ILS 22.43
סחורה:

רק רוטב חריף מחית פירה אתה צריך אי פעם! : - קרוליינה קוצר חריף מוסיף מדהים שכבה של טעם בשר, פירות ים, ביצים, עופות ועוד הרבה יותר!גלו איך לקרוע את התחת חם רוטב מאיר למעלה המועדפים שלך מנות יכול להיות מעורר השראה להמציא מתכונים חדשים.רמה את הכלים.התחת בועטת זה שילוב של מרכיבים מספק טעם תקדים רוטב חם.זה לא על מביא לך את הכי קרוליינה מלאך המוות רוטב חם על הפלנטה.במקום זאת, זה חריף, מגביר רמות כל מנה, מגובה על ידי משיי הפה מרגיש מיועד רוטב חם המאוורר.שימוש : להשתמש קרוליינה קוצר חריף מחית פירה על כל המאכלים האהובים עליך – סטייקים, עוף, פירות ים, פיצה, טופו, פסטה, מטבלים, אגף רטבים ועוד.גורם חם נהדר לרוטב, כמו גם אתה יכול לעשות בעצמך רוטב חם.גורמה המתנה : אם אתם מחפשים מתנות אישיות לרוטב חריף אוהבים בחיים שלך או שאתה רק מחפש טעים פירה מועכים עם החום, זה בטוח יהיה להיט.עשה : להשתמש רוטב חם כדי ליצור את אותנטי מערב טעם!לכל מטרה בישול הרוטב עם תחרות צדדיות להקמת, צלייה, בישול.טעם שם : קרוליינה מלאך המוות פלפל.

מפרטים מפורטים

תוספות מוצרים