כדורגל מטרות הואה נייד כדורגל עם מטרה כפולה-צדדית פופ-אפ נטו, בוגר כדורגל ציוד אימון לילדים, משמש הגינה האחורית צוות התחרות בפועל (גודל : 200 סנטימטר)

כדורגל מטרות הואה נייד כדורגל עם מטרה כפולה-צדדית פופ-אפ נטו, בוגר כדורגל ציוד אימון לילדים, משמש הגינה האחורית צוות התחרות בפועל (גודל

במלאי
ILS 421.95
סחורה:

1. עיצוב חזק : המטרה כדורגל נתמך על ידי באיכות גבוהה, סיבים מוטות מתכת, בסיסים, מתכת ההימור הקרקע לתוספת יציבות.מטרות יכול לעמוד אפילו הקשה ביותר זריקות. 2. להגדיל את הילדות כיף : דרך כדורגל, מסירות, בעיטות, ריצה, היכולת של ילדים להגיב ועבודת צוות, הם יכולים גם פעילות גופנית, לקדם את צמיחת עצם, לטובת הילד של גובה, וזה יכול להגביר את הילד הילדות של חיי אושר. 3. קל pop up זה יהיה לשמור במקום כאשר יש חמורה הרוח והעזים בעיטות. 2. פוליאתילן כדורגל נטו, שמאפשר לו להיות מוכה על ידי את הכדור מספר פעמים, לא לשבור או לאבד צורה, הכדורגל שלנו, המטרה במהירות יכול לצוץ כדי לקחת את המשחק בכל מקום, בכל עת.3. להגדיל את הילדות כיף : דרך כדורגל, מסירות, בעיטות, ריצה, היכולת של ילדים להגיב ועבודת צוות, הם יכולים גם פעילות גופנית, לקדם את צמיחת עצם, לטובת הילד של גובה, וזה יכול להגביר את הילד הילדות של חיי אושר.מפרט המוצר : שם : כדורגל דו-צדדי ריבאונד net Material : סיבים מוט + צינור פלדה + פוליאתילן רשת פיברגלס רוד : 12.7 mm Iron צינור : 25mmx1mm Product אריזה : 1 x כדורגל המטרה + אביזרים (בסיס פלסטיק + קומה ציפורניים + אריזה שקית + פופ-אפ נטו)לאחר שירות ומכירות : 1. טהור מדידה ידנית, ייתכן שיש שגיאת של 1-2 ס " מ, בבקשה להבין.2. זמן אספקה : כ 9-20 ימי עבודה.יצרן Direct3. אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לשלוח לנו דוא " ל.אנחנו נשיב לשאלות שלך בזמן הקצר ביותר, לקבל החזר כספי והחלפת פריטים.4. אני מאחל לך מאושר קניות.

מפרטים מפורטים

תוספות מוצרים