בסדר 13 אינץ ' פרמיה עור Tasca לעמוד שרוול עם PU הפנימי זמש עמיד התיק תוכנן על-ידי בעלי מלאכה תואם עבור ה-MacBook Pro M1 & MacBook Air, אפל, מחשב נייד, Apple Tablet (חיל הים)

בסדר 13 אינץ ' פרמיה עור Tasca לעמוד שרוול עם PU הפנימי זמש עמיד התיק תוכנן על-ידי בעלי מלאכה תואם עבור ה-MacBook Pro M1 & MacBook Air,

במלאי
ILS 70.35
סחורה:

סיקור : תוכניות מתחילה בתאריך הרכישה.כתמים, קרעים או התפר ההפרדה מכוסה מהיום הראשון.פגמים בחומרים או בייצור מכוסה לאחר אחריות יצרן פג תוקף.המוצר זכאות : מוצרים שנרכשו ב-30 הימים האחרונים זכאים לכיסוי על-ידי התוכנית. . ✔חומר Premium - עצמית מיוצר בשרוול מן שנבחרו בקפידה חומרים פנימיים זמש להגן על זה מהמכשיר להחליק ושריטות. ✔עיצוב בשבילך - מודרני, עיצוב דק, שרוול זה משתלב בצורה מושלמת עם המכשיר שלך ונותן לך נוח לאחיזה.לשפר את החיים הדיגיטליים שלך עם שרוול זה. ✔פרטים מצוינים - שעוצב על ידי אומנים, שרוול זה מתאים באופן מושלם עם המכשיר ויש לו איכות מעולה תפור לסיים.מתנה את זה למישהו שאכפת לך !. ✔נוח לעמוד הזה - שרוול מגן על המכשיר ומוסיפה נוחות על ידי שמירה על המחשב הנייד שלך בטוח, מתן נוספים לעמוד פונקציונליות. ✔ממד דגמים תואמי - 13.77 x 9.56 x 0.2 ס "מ (L x W x H) / Macbook Air 2018-2020, M1 13" & Macbook Pro 2016-2020, M1 13".

מפרטים מפורטים

תוספות מוצרים