מברשת שיניים חשמלית מכונה ראשית, מסטיק עיסוי ניקוי עמוק U בצורת מברשת שיניים חשמלית מארח הלבנת שיניים עבור נסיעות עבור גברים לנשים הבית.

מברשת שיניים חשמלית מכונה ראשית, מסטיק עיסוי ניקוי עמוק U בצורת מברשת שיניים חשמלית מארח הלבנת שיניים עבור נסיעות עבור גברים לנשים הבית.

במלאי
ILS 84.90
סחורה:

הלבנת שיניים : 360° כיוונית omni צחצוח פעולה, צחצוח שיניים, מסטיקים מסאז ' 2 ב 1, להסיר את השן כתמי לעזור להלבין את השיניים.להפחית מחלת חניכיים, יכול למנוע ביעילות מסטיק ניוון, לקדם חניכיים מחזור הדם, להפחית מחלת חניכיים.מצוין חומר : שימוש כיתה מזון סיליקון באיכות גבוהה חומר ABS, בטוח, ידידותי לסביבה, מוצק ועמיד, עיצוב ארגונומי, קל להחזיק.עיצוב עמיד למים : לאמץ כל סיבוב עמיד למים איטום עיצוב, קל לשימוש באמבטיה, קל לניקוי ולשימוש, להביא לך נוחות.מהיר ויעיל ניקוי : במהירות, ביעילות לנקות את השיניים של חלל הפה כדי לשמור על השיניים ממחלות בעיות.תכונה : 1. עיצוב עמיד למים : לאמץ כל סיבוב עמיד למים איטום עיצוב, קל לשימוש באמבטיה, קל לניקוי ולשימוש, להביא לך נוחות.2. להפחית מחלת חניכיים, יכול למנוע ביעילות מסטיק ניוון, לקדם חניכיים מחזור הדם, להפחית מחלת חניכיים.3. מהיר ויעיל ניקוי : במהירות, ביעילות לנקות את השיניים של חלל הפה כדי לשמור על השיניים ממחלות בעיות.4. הלבנת שיניים : 360° כיוונית omni צחצוח פעולה, צחצוח שיניים, מסטיקים מסאז ' 2 ב 1, להסיר את השן כתמי לעזור להלבין את השיניים.5. מצוין חומר : שימוש כיתה מזון סיליקון באיכות גבוהה חומר ABS, בטוח, ידידותי לסביבה, מוצק ועמיד, עיצוב ארגונומי, קל להחזיק.אופן השימוש : המוצר הזה הוא המארח של מברשת שיניים חשמלית.להכניס את מברשת השיניים המתאימה הראש לתוך המארח מחבר להשתמש.שלב 1 : לסחוט את משחת השיניים לתוך ראש של מברשת שיניים.אתה יכול להשתמש נוזלי משחת שיניים או משחת שיניים רגילה.שלב 2 : בעדינות את המקום העליון והתחתון שיניים על מברשת שיניים הראש חריצים, ולאחר מכן לחץ על המתג, לנער אותו עם היד שלך לגעת שיניים גדולות על שני הצדדים.שלב 3 : להשלים את ניקוי שיניים, לנקות את מברשת השיניים, ואז לייבש אותו.מפרט : סוג פריט : U בצורת מברשת שיניים Host Material : ABS, Silicone Rated מתח : 3.2~3.7 VRated כוח :

מפרטים מפורטים

Item Type:
U Shaped Toothbrush Host
Material:
ABS, Silicone
Rated Voltage:
3.2~3.7V
Rated Power:
Working Current:
Charging Time:
Built-In Lithium Battery:
800mAh
Package List:
1 x Host :
1 x Manual :
1 x USB Charging Cable :
This product ha :

תוספות מוצרים